Targi E-commerce Berlin 2016

E-commerce Berlin Expo

Już wkrótce, bo 27 kwietnia, odbędą się Targi E-commerce Berlin Expo. Impreza będzie miała miejsce w berlińskim Postbanhof.

To wydarzenie adresowane do wszystkich osób działających w sektorze handlu internetowego. Wydarzenie ma być okazją do nawiązania międzynarodowych kontaktów, znalezienia partnerów handlowych, wymiany doświadczeń, poszukiwań nowych rozwiązań wspomagających sprzedaż, co pozwoli zwiększyć przychody e-sklepów. W Targach weźmie udział ponad 80 wystawców, pochodzących nie tylko z Niemiec, ale także z innych krajów. Podczas imprezy wystawcy zaprezentują swoją ofertę z następujących działów: wsparcie sprzedaży, IT, Prawo, marketing, transport, spedycja i logistyka, usługi kurierskie, księgowość, rachunkowość, doradztwo, konsulting. Na Targach nie zabraknie znanych firm, m.in.: SOFORT, Divante, Dealevo, MonkeyData, Freshmail, Orbitvu i innych.

Podczas imprezy zaplanowano m.in. prezentacje przedstawicieli światowych graczy: Google, Castorama, Samsung, Brand24, Audioteka i innych. Targi E-commerce Berlin Expo to okazja do poznania oferty firm tworzących usługi dedykowane branży, a także nawiązania kontaktów z osobami aktywnie działającymi w branży.

Wstęp na Targi jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie wydarzenia: www.ecommerceberlin.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.