Zmiany w Platformie iStore

iStore

Platform pozwalających założyć e-sklep dla chcących rozpocząć przygodę z handlem online jest niewiele. Wszystkie one jednak oferują pełne wsparcie dla użytkownika, dobór odpowiedniego layoutu strony i pomoc we wszelkim zakresie. Do jednych z tych platform należy działająca od ponad 11 lat na rynku Platforma iStore.pl, należąca do Grupy Allegro (w skład której wchodzi m.in. Ceneo.pl czy Oferia.pl). Jest to zarazem najstarsza platforma sklepowa, skupiająca ponad 3000 różnych sklepów internetowych. Oferuje ona oprogramowanie pozwalające na założenie i zarządzanie sklepem WWW. Zarządzenie pozwala na dowolność w zmianie szaty graficznej, integrację z zewnętrznymi platformami jak Allegro.pl, WF-Mag, Elektronicznym Nadawcą Poczty Polskiej, a także z licznymi hurtowniami internetowymi.

Jakby tego było mało, od niedawna Platforma iStore wprowadziła w swoim oprogramowaniu zmiany, które jeszcze bardziej mają usprawnić jej działanie. Jest to np. rozszerzony moduł przeznaczony do e-mail marketingu i wprowadzenie systemu płatności ratalnej PayU. Z uwagi, iż w planach jest dalszy rozwój iStore oraz chęc pozyskiwania nowych klientów, Grupa Allegro zamierza organizować ma uczelniach wyższych wykłady pod nazwą „Students Roadshow”.

Wspomniany wyżej e-mail marketing odpowiada za rozsyłanie newsletterów i maili do obecnych klientów danego sklepu, co sprzyja promocji i nawiązywaniu więzi pomiędzy sklepem, a klientem. Dodatkowo wprowadzono ułatwienie dla obecnych użytkowników GetResponse i SARE, którzy będą mogli połączyć swoje konta sklepowe z ww. systemami i importować istniejącą bazę klientów sklepu. Sam moduł newsletterów oraz mailingu także zyskał nowy szablon, który pozwalan na stworzenie kampanii mailingowej z ofertą sprzedawcy. Do wyboru jest liczba zdjęć, które chcemy wykorzystać, układ szablonu oraz wersja kolorystyczna. Całość jest o tyle prosta, że do użytkownika należy jedynie zapełnienie np. newslettera treścią, dodanie zdjęć i wysyłka.

Wprowadzenie zintegrowanych rat PayU, podobnie jak na Allegro, pozwoli klientom na dokonywanie większych zakupów bez niepotrzebnych formalności. Raty dostępne są przy zakupie produktu o wartości od 300 do 20 000 zł.

Wspomniane wykłady „Students Roadshow” będą okazją nie tylko do zdobycia wiedzy, ale i nagrody w postaci płatnego, wakacyjnego stażu.

Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.