Alma24 łączy siły z Samsungiem

delikatesy Alma

Od niedawna wszyscy szczęśliwi posiadacze telewizorów z rodzaju Smart TV firmy Samsung już nie muszą wychodzić z domu, żeby zrobić zakupy. Wszystko za sprawą współpracy sieci delikatesów Alma z Samsungiem.

Wynikiem tej kooperacji jest specjalna aplikacja, którą znajdziemy w telewizorach koreańskiej firmy z serii E i F. Aplikacja oferuje nam dostęp do ponad 20 000 artykułów spożywczych dostępnych prosto z naszego pokoju, a także dostawę bezpośrednio do domu. Oprócz artykułów spożywczych znajdziemy tam artykuły chemiczne czy kosmetyki. Na obecną chwilę z aplikacji można korzystać w jednym z 15 większych miast w Polsce (np. Olsztyn, Kraków, Wrocław, Opole, Trójmiasto czy Łódź). Zaletą, oprócz oczywistej wygodny, jest darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 50 zł.

Jak mówią przedstawiciele Delikatesów Alma,

„to pierwsza w Polsce tego typu aplikacja na platformie SMART TV, która umożliwia zamawianie produktów spożywczych za pośrednictwem telewizora.”

Sam proces zamawiania jest bardzo prosty i ogranicza się do wpisania kodu pocztowego miejsca przeznaczenia, wyboru interesujących nas produktów i zalogowania się. Następnie mamy do wyboru termin dostawy i sposoby płatności.

Aplikacja Alma24 oferuje także funkcję wyszukiwania produktów oraz stosowania filtrów podczas ich szukania (np. cena). Kolejną funkcję docenią Ci, którzy idąc do sklepu przygotowują listę zakupów – aplikacja daje możliwość stworzenia własnej listy wraz z jej późniejszą edycją.

W aplikacji znajdziemy również najnowsze promocje i obniżki. Całość sprawi, że zakupy z domowego zacisza staną się przyjemnością.

Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.