Aplikacja Legalna Reklamacja

zakupy online

Zakupy przez Internet to wygoda i oszczędność czasu. Wobec nieustającej popularności tego kanału sprzedaży, zarówno ustawodawcy, jak i usługodawcy robią wszystko, by zakupy przez Internet były przede wszystkim bezpieczne i przyjemne. Dlatego powstają różnego rodzaju aplikacje, które mają ułatwić zakupy wszystkim e-klientom.

Serwis Legalniewsieci.pl opracował specjalną aplikację, która ma pomóc e-konsumentom podczas składania reklamacji zamówionego towaru. Aplikacja została stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych, jest dostępna dla wszystkich użytkowników sytemu Android. Nowa aplikacja ma przeprowadzić klienta przez procedurę reklamacyjną.

W Legalnej Reklamacji klient uzyska niezbędne informacje dotyczące odpowiednich przepisów kodeksu cywilnego, będących podstawą wniesienia reklamacji towaru, podane w formie graficznej. Oprócz tego nowa aplikacja zawiera inne ważne informacje w przypadku postępowania reklamacyjnego oraz przykłady przeprowadzonych postępowań wraz z podaniem podstaw prawnych.

Twórcy aplikacji adresują ją zarówno do kupujących, jak i sprzedających. Aplikacja Legalna Reklamacja z pewnością ułatwi procedurę składania reklamacji towaru zakupionego w sieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.