Automaty Swipbox

SwipBox

W Polsce powstanie sieć Automatów Swipbox, która ma pełnić funkcję skrzynek odbiorczych dla przesyłek kurierskich. W tym tygodniu zainstalowano pięć urządzeń tego typu w Warszawie. To słupki o szerokości jednego metra, mieszczące 21 skrytek w dwóch kolumnach. Prostota obsługi i instalacji pozwala umieszczać takie urządzenia w kluczowych miejscach, do które odwiedza dużo ludzi, np. sklepach osiedlowych. To pozwoli obniżyć koszty utrzymania infrastruktury kurierskiej.

Wdrażaniem urządzenia w naszym kraju zajmie się firma Noa Tech. Do współpracy zachęca kluczowych operatorów pocztowych, świadczących usługi kurierskie w Polsce. Swipbox to idealne rozwiązanie dla całej branży kurierskiej. Pozwala dostarczyć przesyłkę w dogodne dla klienta miejsce, bez konieczności docierania pod adres domowy, co bywało powodem opóźnień w dostawach itp.

Miejsca, w których zostaną zainstalowane Automaty Swipbox będą wybierane z głównym naciskiem na ilość przesyłek, które mogą zostać z danego miejsca odebrane. Ważne, by odbiór zamówionych przesyłek odbył się w dogodnym dla klienta miejscu i czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.