Coraz więcej punktów DHL Parcelshop

DHL

DHL Parcel, lider na rynku przesyłek kurierskich, zawarł umowę o współpracy z Grupą HDS Polska, będącej właścicielem sieci salonów Relay i Inmedio. W ten sposób klienci zamawiający towar w sieci oraz korzystający z usług firmy zyskają dodatkowe punkty odbioru i wysyłki paczek. W sumie DHL Parcelshop będzie mógł pochwalić się liczbą jednego tysiąca punktów nadania/odbioru paczki, rozsianych po całym kraju.

Współpraca DHL Parcel i salonów prasowych rozpocznie się już wkrótce. E-klienci zyskają dzięki temu nowe kanały odbioru zamówionego towaru, łącznie z możliwością zmiany adresu dostawy. Wszystko dzięki gęstej sieci punktów odbioru. Z DHL Parcel współpracują m.in. stacje benzynowe Shell, Moya, Małpka, Neonet oraz wybrane punkty handlowe. Tak szeroka oferta umożliwia e-klientom odbiór paczek w dogodnym miejscu i czasie (na stacjach benzynowych nawet 24 godziny na dobę), bez potrzeby stania w długich pocztowych kolejkach. Obsługa klienta odbierającego paczkę w sieci DHL Parcelshop jest błyskawiczna. Ceny usług nie są wygórowane, a jak wiadomo, za wygodę czasem warto zapłacić. Bezpieczeństwo przesyłek ma zapewnić obsługujący je człowiek.

Oferta DHL Parcel to odpowiedź na rosnące potrzeby klientów branży e-commerce. E-handel to przyszłość całej branży sprzedażowej, stąd coraz nowsze i atrakcyjniejsze oferty firm kurierskich, które dobrze rozumieją, w jakim kierunku zmierza światowa sprzedaż. Jeśli wierzyć specjalistom, w przyszłości będziemy kupować wyłącznie w sieci. Jeśli ta przepowiednia się sprawdzi, to firmy kurierskie już mogą zacierać ręce.

DHL Parcel zamierza stworzyć jak najgęstszą sieć punktów odbioru zlokalizowanych w całym kraju, zarówno w większych, jak i mniejszych miastach. Niesłabnąca popularność światowego lidera branży kurierskiej stymuluje jego rozwój poprzez stworzenie oferty jak najbardziej dostosowanej do potrzeb e-klienta. Standardowe śledzenie przesyłek na każdym etapie jej opracowywania zostało uzupełnione o opcję zmiany miejsca doręczenia. Dodatkowo przybywa kolejnych punktów, gdzie klient może odebrać zamówioną paczkę.

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.