E-commerce Polecony InPost

logo inpost

InPost, największy prywatny operator pocztowy w Polsce, stale poszerza ofertę usług dedykowanych segmentowi e-commerce. Firma właśnie wprowadziła nową opcję, tj. E-commerce Polecony Inpost, w ramach której będą realizowane szybkie i tanie dostawy wprost do drzwi klienta (door-to-door) za jedyne 4,99 złotych netto.

E-commerce Polecony InPost to nowoczesna usługa skierowana zarówno do klienta indywidualnego oraz biznesowego. O jej sukcesie może przesądzić niska i konkurencyjna cena (jedynie 4.99 zł netto) oraz możliwość darmowego zwrotu przesyłki. Tak jak pozostałe usługi z oferty operatora, również ta umożliwia śledzenie przesyłki na każdym etapie jej opracowywania. Termin doręczenia listu wynosi 3 dni robocze (D+3). W ramach usługi można nadać przesyłkę o wadze maksymalnej 1 kilogram. Bezpieczeństwo, wygoda i niska cena usługi w połączeniu z darmowym zwrotem mają przynieść spodziewany sukces. Klienci e-sklepów coraz chętniej zwracają uwagę na oferowaną przez e-sklepy możliwość darmowego zwrotu zamówionego towaru. To właśnie koszty wysyłki i ewentualnego zwrotu sprawiają, że spora część potencjalnych klientów rezygnuje z robienia zakupów online. InPost wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i zaprasza ich do współpracy.

Listy nadawane w ramach usługi E-commerce Polecony Inpost będą rejestrowane, co wpłynie na terminowość i bezpieczeństwa usługi. W przypadki nieobecności adresata, przesyłka zostanie awizowana według standardowych zasad awizacji listów poleconych.

Z usługi mogą już od czerwca bieżącego roku korzystać posiadacze e-sklepów oraz klienci korzystający z funkcji Manager Paczek.

Inpost to największy prywatny operator pocztowy w kraju. Rozbudowana sieć zapewnia odbiór przesyłek w ponad 8 tysiącach placówek i punktów rozsianych po całej Polsce. InPost zapewnia także obsługę w soboty i niedziele.

Usługa E-commerce Polecony InPost to idealne rozwiązanie dla przesyłek o niewielkich rozmiarach i wadze, m.in. płyt, książek, gier itp., skomentował Sebastian Anioł, prezes spółki.

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.