E-sklep Biwigo.de zamknięty

sklep zamknięty

Zoom-zoom/bigstockphoto.com

Jak poinformował serwis dla handlu.pl, Media-Saturn podjęło decyzję o zamknięciu sklepu internetowego Biwigo.de. Sklep, oferujący sprzęt AGD zaprzestaje działalności po upływie zaledwie roku od daty otwarcia. Wszystkie zamówienia oraz klienci zostali przekierowani do sklepu Redcoon. Według zapewnień Media-Saturn, klienci nie muszą się obawiać o zamówienia, gdyż wszystkie zostaną zrealizowane w terminie. Jednak wszelkie kwestie należy już wyjaśniać ze sklepem Redcoon, poinformował serwis dla handlu.pl.

Sklep internetowy Biwigo.de był swego rodzaju novum na polskim rynku e-commerce. Oprócz bogatej oferty produktów, sklep oferował pomoc doradców zakupowych oraz dodawał samouczki video, co miało uatrakcyjnić zakupy online.

Zamówienia złożone w sklepie Biwigo.de zostały przekierowane i będą realizowane przez sklep Redcoon, dlatego klienci nie powinni się obawiać o złożone zamówienia. Wszystkie pytania i wątpliwości należy kierować już do nowego właściciela e-sklepu, iformuje serwis dlahandlu.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.