InPost Finanse + Sofor = bezpieczne i szybkie transakcje?

SOFORT

Działający w Polsce od 2007 roku InPost Finanse, świadczący usługi finansowe zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych (wpłaty, przekazy pienieżne, pożyczki, doładowania pre-paid, nadawanie listów i paczek), rozpoczął współpracę z SOFORT, zajmującą się bezpiecznymi przelewami i płatnością online w Europie. Sam system płatności SOFORT wszedł na rynek polski w 2012 roku, i należy do firmy Payment Network AG. Obecnie z systemu korzysta około 30 sklepów w Polsce.

Połączenie usług InPost Finanse i systemu Sofort znaczy, że koszta operacji ulegną obniżeniu, a co za tym idzie, InPay24 stanie się systemem płatności z najniższą prowizją na rynku, gdyż wynoszącą jedynie 1% od wartości transakcji, a nie 2%, co jest średnią wartością obecnie.

Poprawie ulegnie również bezpieczeństwo dokonywanych transakcji, a sprzedawcy będą mieli gwarancję, że przelew zostanie zrealizowany szybko i z zachowaniem najwyższych standardów. Jedyne, czego klient będzie potrzebował do dokonania płatności, to własne konto bankowe.

„InPay24 to kolejne narzędzie Grupy Integer.pl, które zwiększy popularność internetowych zakupów. Nasze rewolucyjne Paczkomaty InPost, dzięki którym możliwe jest samodzielne odbieranie i nadawanie przesyłek, 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, podbijają światowe rynki, zapewniając klientom niespotykaną dotąd wygodę w korzystaniu z e-sklepów. InPay24 z kolei to krok w stronę zmniejszenia kosztów związanych z dokonywaniem płatności. Najniższa prowizja na rynku w połączeniu z gwarancją realizacji zlecenia, to najlepszy wybór spośród dostępnych opcji przeprowadzania transakcji na polskim rynku e-handlu. Stosowana przez nas strategia integracji wielu usług w obrębie e-commerce to kluczowy kierunek rozwoju naszej firmy, doceniany przez akcjonariuszy” – mówi Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer.pl.

Poprzez InPay24 kupujący płaci używając własnego konta bankowego, a sprzedawca natychmiast otrzymuje potwierdzenie tej transakcji. Potwierdzenie to jest równoznaczne z realizacją zlecenia, a sprzedawca ma pewność, że pieniądze dojdą na jego konto. InPost Finanse zapewnia, że w razie problemów firma zobowiązuje się pokryć koszta i samodzielnie odzyskać pieniądze od klienta.

Szybszy sposób otrzymania kwoty za transakcję przez sprzedawcę oznacza również szybszą wysyłkę, która może być zrealizowana tuż po otrzymaniu jej potwierdzenia.

Tagi: , ,

1 komentarz

  1. Dobrze, zakupy będą pewnie tańsze.

    Post a Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.