IX edycja Targów eHandlu

targi ehandlu

14 października 2015 roku już po raz dziewiąty odbędą się Targi eHandlu, będące największą imprezą dedykowaną branży e-commerce. Spotkanie ma miejsce na Stadionie Narodowym, gdzie zainteresowani mogą zapoznać się z ofertą blisko 150 wystawców z kraju i zagranicy, prezentujących produkty i usługi skierowane do e-sklepów. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, ale warto wcześniej zarejestrować się na oficjalnej stronie targiehandlu.pl, bo liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowa lista wystawców nie jest jeszcze znana.

Na kolejnej już edycji Targów eHandlu zaprezentują się firmy oferujące nowoczesne usługi w zakresie systemów płatniczych, m.in. PayPal, Przelewy24, Elavon, Sofort, PayU, Transferuj.pl i inne. Nie zabraknie przedstawicieli firm zajmujących się kwestiami prawnymi. Pojawią się także wystawcy oferujący nowinki w zakresie działań marketingowych, m.in. e-mail marketingu. Na imprezę z pewnością przybędą przedstawiciele firm świadczących usługi logistyczne i transportowe, dedykowane e-commerce, tj. InPostu, DHL, DPD, Raben i innych. Oprócz tego goście Targów będą mieli okazję zapoznać się z nowymi rozwiązaniami wprowadzanymi przez e-sklepy, które pozwalają zwiększyć zainteresowanie e-klientów oraz sprzedaż.

Targi eHandlu to także okazja, by poznać zwycięzcę konkursu Ekomersy 2015, w którym biorą udział produkty i usługi dedykowane branży.

Impreza co roku przyciąga rzesze zainteresowanych, którzy mają okazję poznać ofertę blisko 150 dostawców usług i produktów dla e-sklepów, w tym m.in. za zakresu płatności internetowych, logistyki, prawa, marketingu oraz nowych kanałów dystrybucyjnych (m-commerce). Udział w Targach to dobra okazja dla wszystkich e-sprzedawców, którzy chcą być na bieżąco w zakresie nowoczesnych rozwiązań dedykowanych całej branży handlu internetowego.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.