Komputronik.pl z usługą „Paczka w RUCHu”

paczka w ruchu

Sklep internetowy Komputronik.pl podpisał umowę z siecią RUCH w ramach której realizowana będzie usługa odbioru zamówionej paczki w kioskach RUCHu. Dzięki temu klienci zyskali dodatkową opcję odbioru zamówionego towaru w ponad 2,2 tysiąca punktów sieci w całej Polsce.

Do tej pory doręczaniem przesyłek dla e-sklepu Koputronik.pl zajmowali się m.in.: DHL, InPost (paczkomaty) czy UPS z możliwością odbioru paczek na wybranej stacji Orlenu. Teraz odbiór będzie możliwy w dodatkowym miejscu, co zwiększa możliwość dostosowania się do potrzeb i wymagań e-klientów.

Punkty sieci RUCH zlokalizowane są na terenie całego kraju, poczynając od dużych miast, a kończąc na obszarach wiejskich. Usługa Paczka w RUCHu daje możliwość odbioru zamówionego towaru w dowolnym czasie, w wybranym miejscu, bez konieczności wyczekiwania w długich kolejkach oraz bez również kłopotliwego niekiedy obowiązku umawiania się z kurierem.

Handel w sieci robi się coraz bardziej wymagający, zwłaszcza w aspekcie doręczenia zamówionego towaru do rąk klienta. Osoby decydujące się na zakupy w sieci, rezygnują z tych tradycyjnych na rzecz wygody i znacznej oszczędności czasu. Dlatego oczekują sprawnego i szybkiego dostarczenia zamówienia. RUCH ze swoją bogatą siecią placówek zlokalizowanych na terenie całego kraju idealnie wpisuje się w potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów e-commerce.

Komputronik.pl to kolejna platforma e-zakupów, która zdecydowała się na współpracę z siecią RUCH. W bieżącym roku firmie udało się pozyskać innego cennego klienta, tj. CDP.pl. Blisko 96 lat tradycji RUCHu, w połączeniu z zupełnie nowym standardem obsługi klienta oraz znacznym poszerzeniem oferty czynią sieć mocnym graczem na rynku usług logistyczno-zakupowych.

Firma Komputronik S.A. posiada ponad 300 salonów w całej Polsce, z możliwością odbioru zamówionego za pośrednictwem Internetu towaru w wybranym salonie. Dodatkowo prowadzi sklep internetowy z bogatą ofertą produktów, usług oraz zakupów na raty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.