Mobilny Neo24.pl

neo24

Jeden z największych polskich sklepów internetowych NEO24.PL zamierza dotrzeć do coraz większego grona potencjalnych klientów. Właśnie uruchomiona została mobilna wersja serwisu, skierowana do wielbicieli przenośnych urządzeń typu tablet i smartfon.

Nowa wersja strony sklepu jest dostępna pod adresem m.neo24.pl. W porównaniu z tradycyjną wersją, nowa jest bardzo uproszczona. Klient ma możliwość wyszukiwania pożądanego towaru dzięki zakładce KATEGORIE bądź opcji szukaj, a wybrane towary może umieścić w Koszyku. Dodatkowo na stronie podane są dane kontaktowe do serwisu, opcje śledzenie przesyłki, informacje o firmie oraz możliwość kierowania pytań.

Dzięki sieci centrów logistycznych i dostępności towarów, zamówienia docierają sprawnie do adresata. Jak podaje Neo24.pl,ma to nastąpić w ciągu 48 godzin od momentu wydania przesyłki z magazynu. Na życzenie klienta zamówiony towar może zostać doręczony przez kuriera, bądź odebrany osobiście w rozwiniętej sieci punktów odbioru, m.in. paczkomatach InPost, kisoskach RUCHu, stacjach Orlenu czy w placówce Poczty Polskiej.

Jak podaje na swej oficjalnej stronie internetowej, sklep NEO24.pl funkcjonuje na polskim rynku od 2006 roku i wyrósł na lidera branży, odnosząc wiele sukcesów i zdobywając prestiżowe nagrody. Szeroka oferta serwisu pozwala na dokonanie wyboru towarów spośród 30 tysięcy światowych marek. Wśród dostępnych kategorii produktów, prym wiedzie RTV i AGD oraz sprzęt komputerowy. wyodrębniono również kategorie z rodzaju wyprzedaży, produktów polecanych, najpopularniejszych czy nowości.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.