Nowa usług na fabrykowanie.pl

fabrykowanie pl logo

Kilka dni temu ruszył internetowy sklep Fabrykowanie.pl z ofertą sprzedaży gotowych produktów wydrukowanych w technologii 3D.

Nowa usługa serwisu pozwoli poznać ludziom możliwości, jakie stwarza drukowanie przestrzenne.

W ofercie sklepu znajdą się gotowe produkty, modele 3D przeznaczone do druku oraz zmodyfikowane na życzenie klienta wersje oferowanych przez sklep produktów, m.in. przez zmianę wzoru, kształtu itp.

Oprócz tego w ofercie serwisu znajdziemy również bogaty wybór kolorystyczny filamentów. W przyszłości planowane jest włączenie sprzedaży drukarek 3D.

Oferta sklepu jest skierowana również do najmłodszych. Dzięki możliwości druku 3D postaci z dziecięcych rysunków mają szansę uzyskać realny kształt. Fabrykowanie.pl oferuje wykonywanie plastikowych figurek na podstawie przesłanego rysunku. Na życzenie klienta, zamówiona figurka zostanie pomalowana.

Na stronie sklepu Fabrykowanie.pl można zobaczyć zdjęcia kilku gotowych produktów, tj. stojaka na wino, etui do telefonu oraz osłony tealight. Produkty cechuje prostota, funkcjonalność oraz minimalizm przy jednoczesnej estetyce i elegancji.

Technologia druku 3D stwarza ludziom wiele możliwości. Choć obecnie jest wykorzystywana głównie w przemyśle, medycynie i farmacji, to powoli zakrada się do domu przeciętnego Kowalskiego i ma w planach zagościć tam na dłużej. Druk przestrzenny pozwala tworzyć oryginalne, niesztampowe przedmioty codziennego użytku i różnego przeznaczenia, według własnego gustu i aktualnych potrzeb. To co jeszcze kilka lat temu ciężko było sobie wyobrazić, dziś jest już rzeczywistością. Dlatego firmy działające w branży 3D troszczą się o to, by odbiorcami ich usług byli także najmłodsi, dla których w przyszłości druk 3D stanie się czymś naturalnym i niezbędnym.

Fabrykowanie.pl do tej pory zajmowało się m.in. tworzeniem gotowych wzorów do druku 3D, modyfikacją istniejących oraz pośrednictwem między drukarnią 3D a zleceniodawcą. Obecnie rozwija swoją ofertę, dostrzegając zasięg i możliwości druku 3D.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.