Nowa usługa Google

sklepy internetowe

Światowy potentat branży internetowej Google jest w fazie testowania kolejnej usługi. Chodzi o możliwość przeprowadzenia wideorozmowy na Hangouts ze specjalistą, który pomoże wybrać interesujący nas sprzęt i odpowie na każde pytanie dotyczące tego sprzętu. Usługa obejmie te nowoczesne, mobilne urządzenia (smartfony, tablety i inne), które znajdują się w ofercie przedsiębiorstwa. Jak to będzie wyglądać w praktyce?

Po kliknięciu na adres strony internetowej sklepu Google, należy wybrać dział Urządzenia, następnie kliknąć na funkcję Pomoc, po czym można rozpocząć rozmowę z ekspertem, dotyczącą wszelkich kwestii związanych ze sprzętem, który potencjalny nabywca planuje zakupić.

Nowa usługa jest całkowicie bezpłatna. Tendencja do powszechnej technologizacji życia codziennego pozwala przypuszczać, że nowa usługa Google może spotkać się ze sporym zainteresowaniem wśród użytkowników. Porady i opinie sieciowych ekspertów nie zawsze sprawdzają się w rzeczywistości, a ich poszukiwanie często zajmuje mnóstwo czasu, dlatego też opcja natychmiastowej rozmowy z prawdziwym fachowcem w danej dziedzinie będzie lepszy rozwiązaniem. Poza tym, to kolejny już pomysł, który znacznie ułatwi i przyśpieszy proces zakupu pożądanej rzeczy. Dzięki takim inicjatywom, nasze życie staje się coraz bardziej smart.

Warto jednak wziąć pod uwagę fakt, że każdy sprzedawca, zarówno ten stojący za tradycyjną sklepową ladą, jak i ten przemawiający do nas z wirtualnego świata, dąży przede wszystkim do tego, by dany produkt sprzedać możliwie szybko i w jak największej ilości.

Póki co usługa nie jest jeszcze dostępna w Polsce.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.