Okazje Allegro – serwis dla łowców okazji

Allegro to najpopularniejszy w Polsce serwis aukcyjny. Zakupy dokonywane za pośrednictwem aukcji dają okazję do zaoszczędzenia naprawdę sporej kwoty. Od niedawna polowanie na super tanie produkty jest jeszcze łatwiejsze – serwis okazje.allegro.pl promuje najbardziej konkurencyjne oferty.

Strona ma być nie tylko pomocą dla klientów, ale ma też pomóc w promocji konkurencyjnych sprzedawców. W opisach aukcji będą zawarte takie dane jak ilość już kupionych towarów oraz, najważniejsze, wyrażona w procentach oszczędność względem średniej, rynkowej ceny. Do udziału w serwisie będą dopuszczani tylko handlowcy z dużym doświadczeniem oraz mogący się pochwalić świetną jakością obsługi klienta.

Tagi: , ,

1 komentarz

  1. To nie jest prawda! To oszuści. Wszystkie okazje allegro są wykupowane przez sprzedawców, którzy dodatkowo zapłacili za taki znaczek :Wyjątkowa okazja. Niekoniecznie towar z wyjątkowej okazji jest najlepszy. Najlepiej szukać samemu towarów za pomocą wyszukiwania w liście najtańszych produktów i wg takiej listy próbować znaleźć coś dla siebie. I oczywiście omijać aukcje a ptaszkami, one też są droższe a dodatkowo płatne i sprzedawcy w nie inwestują. Ogólnie nabijają nas kupujących w butelkę!

    Post a Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.