Promocja ofert w internecie – gdzie-kupie.pl

gdzie-kupie.pl

Gdzie-kupie.pl jest to portal, który pojawił się w Internecie w 2012 roku, i z dnia na dzień zdobywa coraz większą liczbę użytkowników. Poświęcony jest zarówno konsumentom, jak i sklepom internetowym i stacjonarnym. Portal pozwala na promocję ofert w internecie, co ma za zadanie usprawnić i ulepszyć, a także stymulować polski rynek e-commerce.

Sam rynek e-commerce powoduje,że firmy działające w branży prześcigają się między sobą w tworzeniu coraz to nowszych aplikacji pozwalających klientowi na sprawne, bezpieczne i proste zakupy w sieci. Zadaniem właścicieli tych firm internetowych jest pomoc klientom i dostosowywanie się do ich potrzeb, które przecież rosną wraz z rozwojem e-commerce. Sukces w branży online leży w takim dobraniu narzędzi promocji, które zapewnią rozpoznawalność firmy i produktu, a co za tym idzie – wzrost sprzedaży i zaufania klienta. Jednym z takich narzędzi zapewniających możliwość zaprezentowania ofert jest właśnie portal Gdzie-kupie.pl.

Rejestracja, prezentowanie ofert, sprzedaż produktów czy usług jest tutaj darmowa, przez co każdy użytkownik jest równy. O popularności danej firmy decydują klienci, którzy poprzez system rekomendacji decydują, który sklep cieszy się ich zaufaniem. Im więcej rekomendacji, tym dana firma jest wyżej w wynikach wyszukiwania. W przypadku, kiedy firma jest nowa i nie ma jeszcze żadnych rekomendacji, może wykupić sobie reklamę. Same oferty nie mają terminu ważności oraz nie są usuwane. Firmy własnoręcznie wprowadzają aktualizacje ofert, aby zachęcić ewentualnych klientów.

Gdzie-kupie.pl oferuje m.in.

 • wystawianie faktur online
 • wysyłanie prywatnych wiadomości pomiędzy użytkownikami
 • stworzenie wizytówki firmowej (dane kontaktowe, informacje o firmie, zdjęcia, loga)
 • zalety sklepu internetowego – nieograniczona sprzedaż produktów online
 • promowanie produktów handlowych dla np. hurtowni czy sieci sklepów
 • możliwość poinformowania użytkowników o aktualnych promocjach
 • bezproblemowe przenoszenie danych z programu SubiektGT
 • przenoszenie danych z plików stworzonych dla CENEO
 • funkcja „Kto ma?”, która umożliwia szybkie znalezienie danego produktu (firmy wysyłają klientowi konkretne oferty przygotowane pod jego zapytanie).

1 komentarz

 1. to jest cos dla mnie. juz zagladam

  Post a Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.