Rabatus.pl to alternatywa dla grupowych zakupów

W ostatnich dniach ruszył nowy serwis internetowy, stanowiący alternatywę dla popularnych portali zakupów grupowych oraz systemów kart rabatowych.

Rabatus.pl stawia sobie za cel połączenie najlepszych cech istniejących już systemów zakupów zniżkowych i jednoczesną eliminację ich wad.

Podstawową bolączką popularnych narzędzi marketingowych służących do sprzedaży zniżkowej jest trudność w jednoczesnym zaspokojeniu potrzeb kupujących i sprzedających. Proste w codziennym użytkowaniu karty rabatowe wymagają od kupującego  wiązania się z wystawcą za pośrednictwem umów i różnych form programów lojalnościowych, stałego noszenia karty i to zwykle niejednej. Z drugiej strony sprzedawca uczestniczący w takim systemie ponosi duże koszty związane z prowizjami pobieranymi przez organizatora.

Podobnie kosztowne dla sprzedawców są popularne systemy zakupów grupowych, które pobierają od 20-50% prowizji.

Dla użytkowników natomiast korzystających z promocji zakupy grupowe bywają trudne do zorganizowania, a ponadto wiążą się z koniecznością przedpłaty w formie wykupienia kuponu rabatowego. W przypadku, kiedy klient nie może skorzystać z kuponu naraża się na wymierną stratę finansową.

Użytkownik portalu Rabatus.pl poszukujący atrakcyjnej zniżki lub rabatu nie musi zawierać jakichkolwiek wiążących umów. Po prostu zamawia kod rabatowy uprawniający do zniżki na wybraną usługę lub produkt. Całkowicie darmowy kod  otrzymuje za pośrednictwem e-maila i wystarczy zgłosić się z nim do sprzedawcy, aby zamienić go na wymierny rabat. Kod niewykorzystany po prostu traci ważność bez żadnych konsekwencji finansowych. Oferty w serwisie są pokategoryzowane, w związku z czym użytkownik może łatwo odnaleźć oferty, które go interesują.

Dla sprzedających Rabatus.pl to zarazem skuteczność, prostota i niskie koszty. Zamieszczenie ogłoszenia polega na wypełnieniu prostego formularza i wniesieniu jednorazowej opłaty za publikację oferty. Razem z rejestracją zajmuje to nie więcej niż pięć minut. Ogłoszeniodawca ma możliwość pełnej edycji swojej oferty w trakcie jej trwania, łącznie ze zmianą kategorii, wysokości rabatu, limitu ilościowego i czasu trwania, w tym natychmiastowego zakończenia. Otrzymuje również informacje na temat ilości odsłon ogłoszenia.

Rabatus.pl nie pobiera żadnych prowizji od sprzedaży i nie wymaga zawierania wiążących  umów dwustronnych.

Ogłoszenie w portalu Rabatus.pl to:

– Prostota. Wystarczy pięć minut, aby zarejestrować się w portalu i wystawić swoją ofertę.

– Elastyczność. Ogłoszeniodawca może ustawić wysokość rabatu w zakresie od 1% do 99%, czas trwania od 1 do 365 dni i swobodnie edytować ofertę w czasie jej trwania.

– Brak prowizji. Oferta podlega wyłącznie niskiej opłacie za publikację. Rabatus.pl nie pobiera żadnych prowizji od sprzedaży lub wydania kodu rabatowego.

– Brak ryzyka. Możliwość swobodnej aktywacji i dezaktywacji ogłoszenia oraz  kontrola nad ilością wydanych kodów rabatowych zabezpiecza sprzedawcę przed przekroczeniem zaplanowanego na promocję budżetu.

Rabatus.pl to atrakcyjny system, który w sposób prosty i bardzo skuteczny ułatwia korzystanie z ofert rabatowych za pośrednictwem internetu.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.