Raty mBank w IAI-Shop.com

mBank raty

Dobra wiadomość dla wszystkich właścicieli e-sklepów korzystających z platformy IAI-Shop.com. Jak wiadomo, platforma już od dawna oferuje opcję sprzedaży ratalnej, którą mogą wykorzystać właściciele sklepów internetowych. Jakiś czas temu IAI-Shop.com nawiązało współpracę z mBank, co uczyniło dotychczasowy proces udostępniania płatności w ratach jeszcze prostszym. Do niedawna każdy właściciel e-sklepu, chcąc wykorzystać w swoim serwisie możliwość skorzystania z rat, był zmuszony do wyboru odpowiedniego banku (po przejrzeniu wszystkich ofert), podpisania wynegocjowanej umowy, i dopiero wtedy można było udostępnić raty na stronie swojego sklepu.

Obecnie każdy e-sklep działający w ramach platformy IAI-Shop.com posiada od razu dostępną opcję rat oferowaną przez mBank.

W dzisiejszych czasach dzięki sprzedaży ratalnej możliwe jest kupienie praktycznie wszystkiego, a Polacy korzystają z tej możliwości coraz częściej. Rośnie również liczba ofert kredytów ratalnych, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Platforma IAI-Shop.com jest pierwszą taką platformą w Polsce, która automatycznie oferuje opcję rat w systemie mBank Raty, bez konieczności wiązania się jakimikolwiek umowami z bankami. Już teraz IAI-Shop.com może pochwalić się dużą ilością obsługiwanych e-sklepów. Jak opisuje współpracę z mBankiem prezes IAI S.A., Paweł Fornalski, „IAI obsługuje w Polsce ponad 2500 sklepów internetowych. Dzięki takim bankom jak mBank możemy wspólnie zmieniać definicję usług płatniczych. Dzięki wspólnemu projektowi mBank Raty w IAI, możemy wprowadzić, na niespotykaną dotąd skalę, zakupy w sklepach internetowych na raty.„

Klient, po wyborze płatności ratalnej przy kupnie produktu, przekierowany jest automatycznie bezpośrednio na stronę mBanku, co znacznie upraszcza cały proces. Dodatkowo dostępna jest opcja kalkulatora rat. Klient może kupić na raty towar o wartości od 300 do 20 000 zł. Decyzja o przyznaniu kredytu udzielana jest w ciągu 15 minut.

Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.