Seminarium „e-Commerce Polska business mix”

ecommerce Polska logo

Już 10 kwietnia Izba Gospodarki Elektronicznej zaprasza na swoje seminaria pod nazwą „e-Commerce Polska business mix”, które głównie przeznaczone będą dla tych, którzy związani są z rynkiem e-Commerce i sklepami internetowymi. Głównymi tematami będą logistyka oraz dystrybucja, dwa bardzo ważne aspekty w prowadzeniu e-sklepu.

Seminaria rozpoczną się od wykładu Jacka Pucher, specjalisty zatrudnionego w Centrum GS1 Instytutu Logistyki i Magazynowania w Poznaniu i zajmującego się na co dzień zastosowaniem kodów kreskowych w e-Commerce. W początkowej prelekcji Jacek Pucher podzieli się swoją wiedzą na temat wykorzystania ów kodów kreskowych.

Następna prelekcja dotyczyć będzie możliwości doręczeń zamówionych przesyłek w dniu zamówienia, a mianowicie – jak ważne jest, aby towar został doręczony jak najszybciej. Prelegentem będzie prezes X-press Couriers.

Temat „Innowacyjne rozwiązania IT wspierające logistykę sklepów internetowych” zaprezentują: główny specjalista ds. logistyki w Instytucie Logistyki i Magazynowania Dawid Doliński oraz kierownik Centrum Wiedzy Logistycznej w Instytucie Logistyki i Magazynowania, dr inż. Marcin Hajdul, który współpracował m.in. z Opoczno S.A., Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o., czy Polkomtel S.A. Omówią oni m.in. jak zarządzać zleceniami w e-sklepie oraz systemy służące do monitorowania przesyłek.

Kolejnym prelegentem będzie Dyrektor Zarządzający w firmie X-KOM Sp. J. oraz Damian Puczyński, prezes Dazumi. Ten pierwszy opowie o sposobie planowania systemu dystrybucji w e-sklepach, ten drugi – o tym, jak ważny jest wybór operatora logistycznego.

W planach są jeszcze seminaria poświęcone e-legislacji, sprzedaży, e-płatności, oprogramowania dla e-commerce oraz RTB, czyli Real-time Bidding – zautomatyzowany zakup reklamy w internecie.

Koszt za uczestnictwo w minimum 1 seminarium – 199 zł za osobę, minimum 4 seminaria – 99 zł za osobę i jedno seminarium, 8 seminariów – 50 zł za osobę i jedno seminarium.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.