Serwis ze zniżkami na zakupy i usługi – okazje.firmy.net

W listopadzie 2011 roku wystartował nowy, interesujący projekt będący częścią portalu Firmy.net – okazje.firmy.net . W serwisie tym użytkownicy mają dostęp do zniżkowych kuponów na zakupy i usługi.

Ogłoszeniodawcami są firmy posiadające swoje wizytówki w portalu Firmy.net. Dzięki temu zanim skorzystamy ze zniżki, możemy zapoznać się z daną firmą, między innymi z opiniami wystawionymi jej przez dotychczasowych klientów.

Co ciekawe – korzystanie z serwisu okazje.firmy.net jest całkowicie darmowe. Po prostu pobieramy kupon i nie ma znaczenia, czy ktoś inny oprócz nas zdecyduje się skorzystać z danej oferty (jej ważność nie jest ograniczona minimalną liczbą pobranych kuponów). Także firmy umieszczające ogłoszenie nie płacą za korzystanie z serwisu. Ma to gwarantować, według twórców okazji.firmy.net, że internauci znajdą tam oferty małych przedsiębiorców, których nie stać na współpracę z tradycyjnymi serwisami zakupów grupowych, pobierających sporą prowizję za swoje usługi.

 

Tagi: ,

1 komentarz

  1. Nie wiem po co powielają pomysł GrubszyPortfel.pl – który jest pierwszym portalem z darmowymi zakupami grupowymi w Polsce

    Post a Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.