Szkolenie Niebezpiecznik.pl

zagrożenia online

Wszystkich zainteresowanych bezpieczeństwem aplikacji mobilnych oraz sieci komputerowych zapraszamy na szkolenia, które odbędą się już 25, 26 i 27 czerwca w Warszawie. Ich organizatorem oraz pomysłodawcą jest serwis Niebezpiecznik.pl, którego zadaniem jest nie tylko dbanie o nasze bezpieczeństwo i wykrywanie potencjalnego złośliwego oprogramowania czy prób wyłudzenia danych, ale przede wszystkim edukacja Internautów o zagrożeniach czyhających na nich w mrocznych odmętach sieci potocznie zwanej Internetem.

Oferowane są dwa szkolenia:

  • Bezpieczeństwo Sieci Komputerowych (testy penetracyjne) 25-27 czerwca. Podczas tych trzy dniowych warsztatów uczestnicy zajmą się hackowaniem po 8 godzin dziennie. Aż 90% czasu ma być poświęcone zdobywaniu praktycznych umiejętności. Do dyspozycji oddanych będzie kilka maszyn wirtualnych spiętych, jak widnieje w serwisie, „w tajemniczą sieć firmową”. Każdy uczestnik otrzyma IP routera związanego z tą siecią i w tym momencie zacznie się prawdziwa próba umiejętności – przejęcie każdego hosta w sieci. Ponadto uczestnicy dowiedzą się jak wykonywać testy penetracyjne, zapoznają się z narzędziami służącymi automatyzacji pracy testera czy z technikami ataków.
  • Bezpieczeństwo Aplikacji Mobilnych 26-27 czerwca. Tutaj uczestnicy dowiedzą się jak praktycznie testować aplikacje mobilne zważając na poziom bezpieczeństwa oraz bezpieczne pisanie aplikacji. 80% warsztatów będzie poświęconym praktyce. Będzie można również zapoznać się z wszelkimi niebezpieczeństwami, które czyhają na użytkownika aplikacji mobilnych, a także sposoby na ochronę przed nimi.

Cena za 3 dni szkolenia to 3299 zł netto. W cenę wliczony jest również posiłek (dwudaniowe obiady każdego dnia szkolenia oraz deser), materiały szkoleniowe, catering, dostęp do konta FTP z materiałami, certyfikat zakończenia szkolenia oraz niespodzianki.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.