Usługa Same Day

X-press Couriers

X-press Couriers to pierwsza w Polsce firma kurierska, która uruchomiła usługę Same Day. W ramach tej usługi dostawa zamówionego przez klienta towaru będzie możliwa jeszcze w dniu złożenia zamówienia.

To atrakcyjne rozwiązanie dla rynku e-commerce. Sklepy internetowe mogą wprowadzić do swej oferty wygodną opcję odbioru, która pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji. Usługę Same Day chętnie wykorzystują światowi gracze branży e-commerce, m.in. Ebay czy Amazon.

Aby skorzystać z opcji odbioru zamówienia w dniu jego złożenia, należy zamówić towar do godziny 16. Zamówienia złożone po tej godzinie będą realizowane w dniu następnym. W ramach usługi Same Day klient może wybrać preferowaną porę dostawy spośród trzech możliwych przedziałów czasowych, tj. 10-14, 14-17 oraz 18-22 (wszystko zależy od godziny złożenia zamówienia).

Koszty takiej dostawy będą zbliżone do ceny zwykłej przesyłki kurierskiej.

Póki co w Polsce usługa Same Day jest dostępna i z powodzeniem realizowana w największych aglomeracjach miejskich, m.in. Warszawie, Szczecinie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Krakowie i Trójmieście. Z czasem usługa obejmie swym zasięgiem kolejne miasta, tj. Bydgoszcz, Toruń, Radom, Kielce i Lublin.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.