V.me by Visa – wygodne narzędzie płatności online

v.me by visa

V.me by Visa to proste i szybkie narzędzie służące do dokonywania płatności internetowych. Ten internetowy portfel jest już dostępny dla klientów kilku banków, m.in. Getin Banku, ING Banku, Santander Consumer Banku oraz Raiffeisen Polbanku. Dzięki niemu czas dokonywania płatności za towar zakupiony w sieci będzie znacznie krótszy, a zakupy online staną się czystą przyjemnością.

Aby korzystać z usługi, należy na stronie www.v.me zarejestrować swoje dane (e-mail, imię i nazwisko). Po rejestracji otrzymamy swoją kartę (w wybranym przez nas banku) wraz z kodem aktywacyjnym. Od tego momentu możemy śmiało płacić za pomocą V.me by Visa we wszystkich sklepach akceptujących tę metodę płatności.

Szczegółowe informacje na temat listy e-sklepów przyjmujących płatność portfelem znajdziemy na stronie www.v.me.

Póki co, do współpracy przystąpiło ponad 10 tysięcy sklepów, w tym Empik.com. Jak zapowiada Małgorzata Ciszecka, menedżer ds. rozwoju Visa Europe na rynku polskim, planowane jest dalsze rozszerzanie współpracy z kolejnymi instytucjami finansowymi i sklepami. Niedługo portfel V.me by Visa znajdzie się w ofercie Banku Zachodniego WBK.

Właścicielem portfela V.me by Visa może zostać każdy. Nie trzeba być klientem banków oferujących tę usługę (Getin Bank, ING Bank Śląski, Raiffeisen Polbank). Dodatkowo Getin Bank oferuje możliwość założenie pięciu wybranych kart (debetowa, kredytowa, przedpłacona), pochodzących z rachunków bankowych polskich i zagranicznych. Oferta Getin Banku obejmuje klienta indywidualnego oraz biznesowego.

Z portfela V.me by Visa można korzystać na wszystkich urządzenia, również mobilnych. Wystarczy mieć dostęp do sieci internetowej, by posługiwać się tą wygodną metodą płatności.

Po zarejestrowaniu karty, jej dane nie będą udostępniane sprzedawcom. Szczegółowe informacje na temat usługi znajdują się na dedykowanej stronie www.w.me.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.