Wszystkie zakupy grupowe przez internet w jednym miejscu

Zakupy grupowe przez internet zyskują na popularności. To bardzo korzystna forma handlu – sprzedającemu pozwala zbyć od razu większą ilość towarów lub usług, kupującemu zaś cieszyć się cenami ustalonymi na poziomie jak dla hurtownika.

Do niedawna problemem mogło być to, że w sieci powstało wiele platform obsługujących zakupy grupowe i interesujących nas okazji trzeba było tropić na wielu witrynach. Rozwiązaniem tej niedogodności jest GoDealla – agregator zakupów grupowych.

Strona jest zrobiona w bardzo przejrzysty i funkcjonalny sposób. Oferty zebrane z wielu źródeł możemy sortować po kategoriach (do tego służą zakładki opatrzone czytelnymi ikonami) lub według miast. Poza tym udostępniona jest możliwość ustawienia alertu wysyłanego nam mailem w sytuacji, gdy na liście pojawią się pozycje odpowiadające ustalonym przez nas kryteriom.

Tagi:

1 komentarz

  1. Polecam ten serwis! Rewelacja – ustawiłem subskrypcję i na maila dostaję info o interesujących ofertach z wszystkich serwisów z zakupami grupowymi. Nieźle pomyślanie 🙂

    Post a Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.