Wystartowała nowa platforma zakupowa Deyde.com

deyde logo

Ruszyła nowa platforma handlowa Deyde.com, która ma zintegrować e-klientów z obszaru całej Unii Europejskiej. Projekt należy do wrocławskiej firmy Bizgle. Celem twórców serwisu było umożliwienie robienia tańszych zakupów klientom w całej UE. Jak informują na oficjalnej stronie platformy, Deyde.com to gwarancja bezpiecznych zakupów, jakości i niskiej ceny.

Platforma oferuje wybór produktów z gamy ponad 100 kategorii podzielonych na cztery główne, tj. Elektronika i IT, Dla domu, Dziecko oraz Zdrowie i uroda.

Istota nowej platformy zakupowej leży w różnicy cen za te same produkty w poszczególnych krajach. Za pomocą Deyde.com klient może zamówić pożądany produkt w atrakcyjnej cenie z każdego kraju Wspólnoty. Wysokość cen za identyczne produkty w poszczególnych krajach jest zróżnicowana. Różnice sięgają kilkudziesięciu procent, dlatego deyde.com ma szanse zostać swego rodzaju międzynarodową porównywarką cen lub wyszukiwarką okazji cenowych.

Strona jest dostępna w kilkunastu wersjach językowych i gwarantuje sprzedaż na teren całej Unii Europejskiej, czyli do 28 państw. Choć obecnie koncentruje się na kilku głównych rynkach, to stale poszerza swoją ofertę.

Deyde.com to dobre rozwiązanie zarówno dla kupujących, którzy mają okazję wybrać produkt o najbardziej przystępnej cenie, a także dla sprzedających, którzy mają szansę zaistnieć na rynkach zagranicznych.

Platforma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów gwarantuje darmową dostawę i zwrot zamówionych produktów. Wszystko dzięki zawartej umowie z firmą kurierska UPS, która dostarcza zamówione towary pod wskazane adresy w całej Unii Europejskiej. Jednak taka opcja jest dostępna wyłącznie dla sprzedawców nie posiadających własnego zaplecza dystrybucyjnego.
Płatności można dokonywać tylko kartą płatniczą. W najbliższym czasie wprowadzi być może inne sposoby płatności, w tym także opcję za pobraniem.

Udogodnieniem dla sprzedających ma być możliwość kształtowania cen za swoje towary w zależności od potrzeb konkretnego rynku.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.