Aplikacja delikatesów Alma

delikatesy Alma

Handel on – line rozwija się w Polsce na coraz większą skalę. Bardzo często sklepy świadczące „stacjonarne” usługi sprzedażowe, dodatkowo inwestują w handel internetowy.

Rozwój handlu elektronicznego wiąże się ze standardami pozwalającymi w bezpieczny sposób dokonać transakcji sieciowych. Warto pamiętać, że dokonując zakupu w sklepie internetowym względne bezpieczeństwo uzyskamy gdy: mamy możliwość potwierdzenia tożsamości obu stron transakcji, kanał transmisji na drodze klient – sprzedawca jest szyfrowany, serwer sklepu jest zabezpieczony: w zakresie osobistych informacji o klientach, a także przed celowymi atakami zarówno wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi.

Aktualnie firmy prześcigają się w coraz większej ilości udogodnień dla konsumentów, aby zakupy internetowe kojarzyły się z przyjemnością i zajmowały jak najmniej czasu. Użytkownicy mogą korzystać z nowoczesnych aplikacji umożliwiających dokonywanie zakupów za pośrednictwem np. telefonu.

Jednym z nowych rozwiązań w zakresie handlu on – line jest aplikacja zaproponowana przez sieć delikatesów Alma w połączeniu z platformą Samsung Smart TV. na telewizorach z serii E i F. Alma 24 to aplikacja, dzięki której użytkownicy mogą dokonać zakupów spośród 20 000 produktów zaproponowanych przez sieć delikatesów Alma. Szybkie zakupy z dostawą do domu to ułatwienie, jak również komfort i wygoda dla klientów.

Aplikacja umożliwia przeprowadzenie transakcji w 15 miastach w Polsce. Ponadto dokonanie zakupów powyżej 50 złotych, we wskazanych terminach, gwarantuje darmową dostawę towarów do domu. Warto nadmienić, że to pierwsze tego typu rozwiązanie pozwalające na dokonanie zakupów spożywczych za pośrednictwem telewizora.

Atutem omawianej aplikacji jest łatwość instalacji na platformie Samsung Smart TV. Wystarczy włączyć aplikacje, wybrać kod pocztowy dostawy i potrzebne produkty, a następnie się zalogować. Potem już tylko wskazanie terminu dostawy i określenie formy płatności. Na zakończenie należy pamiętać o zatwierdzeniu transakcji.

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.