Ecommerce Day – 28 maja 2014

Ecommerce Day 2014

Już niedługo, bo 28 maja, odbędzie się niecodzienne wydarzenie, które powinno zainteresować wszystkich związanych z e-handlem. Ecommerce Day, bo o tej konferencji mowa, będzie jednym z najważniejszych wydarzeń w branży ecommerce w Polsce. Konferencja obejmie aż 13 prelekcji, co przełoży się na imponujące 480 minuty przeznaczone dla zaproszonych gości-prelegentów z takich firm jak Facebook, Shoplo, Google i PayPal. Udział w tym przedsięwzięciu weźmie także ponad 250 właścicieli e-sklepów, którzy będą mogli poszerzyć swoją wiedzę oraz wymienić się doświadczeniami i radami. Warto dodać, że Ecommerce Day, czyli dzień e-sprzedawcy, skierowany jest zarówno dla dużych i małych sklepów internetowych.

Miejscem, gdzie odbędzie się ten event będzie warszawski Stadion Narodowy. Pomysłodawcą i organizatorem jest platforma Shoplo.com, wspomagający założenie i prowadzenie sklepu internetowego w wersji tradycyjnej, mobilnej i na Facebooku.

Omawianymi tematami będą m.in.

  • stworzenie niezawierającego niedozwolonych klauzul regulaminu e-sklepu,
  • sposoby zdobycia funduszy na modernizację i ulepszanie e-sklepu,
  • objaśnienie pojęcia tzw. Google Shoppingu,
  • sposoby na zwiększenie sprzedaży wykorzystując takie kanały jak Facebook,
  • wykorzystanie Facebooka w sprzedaży

Wszystkie poruszone kwestie podparte będą również konkretnymi przykładami, aby przedsiębiorcy na miejscu mogli wypróbować niektóre rozwiązania. Jak dodaje Marketing Manager w Shoplo.com, Agnieszka Lekszycka, „zależy nam, aby e-przedsiębiorcy dowiedzieli się tego, co od razu będą mogli wykorzystać w swoich biznesach, a nie poznali ogólne trendy czy definicje pojęć. Ecommerce Day to 100% praktyki i porady poparte konkretnymi przykładami, gotowe do wykorzystania w każdym sklepie.”

Wstęp na konferencję w cenie 199 zł. Dla tych, którzy zapiszą się na ww. wydarzenie do 5 maja Shoplo.com przygotował niespodziankę – zostanie wylosowana jedna osoba, która przez jeden rok będzie mogła darmowo korzystać z dobrodziejstw Shoplo.

Tagi: , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.