Nadchodzące zmiany w Shoper.pl

Shoper

Jedna z bardziej znanych platform dedykowanych zarządzaniu sklepem internetowym, Shoper.pl, wprowadziła nowy panel służący administrowaniu e-sklepami. Panel ten posiada całkowicie responsywny interfejs, dzięki któremu można zarządzać zarówno bazą posiadanych towarów, jak i samą sprzedażą, a także bazą klientów, korzystając nie tylko z komputera stacjonarnego czy laptopa, ale i urządzenia mobilnego, jak smartfon czy tablet.

Jak zapowiadają twórcy Shoper.pl:

„Już niebawem osoby pracujące na oprogramowaniu Shoper będą mogły w pełni obsługiwać swoje sklepy z dowolnego miejsca na dowolnym urządzeniu posiadającym przeglądarkę internetową. Niezależnie od wielkości ekranu, producenta i typu sprzętu ­ panel administracyjny sklepu dostosuje się płynnie do każdego ekranu. Taka filozofia projektowania stron www oraz interfejsów aplikacji, nosi nazwę “responsive design”, czyli projektowanie odpowiadające możliwościom i potrzebom (urządzenia oraz odbiorcy). Chodzi w nim nie tylko skalowanie wielkości elementów, ale również o inteligentny ich dobór i elastyczną optymalizację interfejsu na ekranach różnej wielkości.

Prace nad panelem są na finiszu. Działająca wersja będzie prezentowana na stoisku Shoper podczas V Targów Ehandlu.”

Warto przypomnieć, że platforma Shoper.pl, za którą odpowiada Dreamcommerce S.A., ułatwia prowadzenie sklepu internetowego dzięki 250 funkcjom, które skracają czas założenia e-sklepu. Użytkownik obsługuje Shopera z poziomu przeglądarki internetowej, także żadne ściąganie i instalacja dodatkowego oprogramowania nie jest potrzebna. Dodatkowo, posiada zintegrowaną obsługę firm kurierskich, ułatwia dokonywanie i odbieranie płatności online, współpracuje z Allegro, Pocztą Polską, a także z wieloma porównywarkami cen. Całość nie wymaga od użytkownika posiadania specjalistycznej wiedzy w obsłudze, gdyż platforma jest w całości intuicyjna, i przyjazna użytkownikowi.

Platforma Shoper.pl powstała 8 lat temu, i od tamtej pory zaufało jej ponad 8000 firm. Shoper.pl został doceniony także przed przedstawicieli branży e-commerce, przyznając jej nagrodę w kategorii „Najlepsza Platforma E-commerce” podczas II Targów Ehandlu.

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.