Największe zniżki na samochód? Zakupy grupowe.

Zakupy grupowe zaczynają opanowywać kolejną branżę. Tym razem jest to motoryzacja. Ze względu na to, że samochód to kosztowny zakup wymagający nieco formalności, cała procedura wygląda nieco inaczej niż w przypadku dotychczas działających serwisów.

Na stronie grupoweautozakupy.pl znajdziemy prosty formularz. Wypełniamy go, podając nasze podstawowe oczekiwania. Dzwoni do nas przedstawiciel serwisu i podczas rozmowy doprecyzowuje zamówienie. Od tego momentu w ciągu najpóźniej 9 tygodni zostanie nam przedstawiona oferta. Będzie ona efektem negocjacji serwisu z salonem. Możemy liczyć na rabat w wysokości od 4 do nawet 20%, zależnie od ceny samochodu i wielkości grupy (przy czy tam minimalnie musi obejmować 3 osoby). Jeżeli zaakceptujemy warunki, podpisujemy umowę z serwisem, a następnie z salonem.

Korzyści z korzystania z platformy do grupowych zakupów samochodów są niewątpliwe. Dzięki temu w prosty sposób, bez wysiłku z naszej strony możemy nabyć auto ze zniżką nawet w takiej wysokości, na jaką mogą liczyć tylko klienci flotowi.

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.