Nowa usługa DHL Parcel

DHL

DHL, światowy lider branży kuriersko-logistycznej nie zwalnia tempa. W ofercie przedsiębiorstwa pojawiła się opcja zwrotu paczki z krajów Wspólnoty Europejskiej do Polski. Od sierpnia tego roku, klienci zagraniczni zamawiający w polskich e-sklepach otrzymali możliwość zwrotu paczki do nadawcy. To kolejny ukłon skierowany w stronę e-sprzedawców, którzy mogą od tej pory korzystać z usługi DHL Parcel Return International. Umożliwienie zagranicznemu klientowi zwrotu zakupionego towaru to dla wszystkich polskich e-sklepów ważny krok w dotarciu do większej liczby klientów.

Zwrot przesyłki będzie dokonywany za pośrednictwem portalu DHL Easy Return. Oprócz tego w ramach usługi DHL Parcel Return International klient będzie miał możliwość śledzenia przesyłki oraz wykupienia ubezpieczenia do kwoty 500 euro. Przewidywany czas doręczenia zwracanej przesyłki ma trwać około trzech dni roboczych.

Nowa usługa firmy DHL to gwarancja takiego samego standardu, bezpieczeństwa i kosztów transakcji kurierskich na terenie całej Unii Europejskiej.

Handel internetowy to cenne źródło utrzymania dla wszystkich firm z branży kurierskiej i logistycznej. Jeśli w przyszłości handel internetowy będzie podstawą wszelkiego handlu, to firmy przewozowe już dziś powinny zastanawiać się nad stworzeniem kolejnych rozwiązań dla branży e-commerce.

Usługa DHL Parcel Return International to znak, że DHL jest świadomy wymagań i oczekiwań e-klientów oraz właścicieli e-sklepów.

Ważna kwestią pozostaje także bezpieczeństwo międzynarodowego obrotu przesyłek. Objęcie usługą wszystkich krajów członkowskich Unii Europejskiej oznacza wprowadzenie jednolitego prawa , co zapewni sprawną i bezpieczna obsługę transakcji.

Firmy DHL nie trzeba nikomu przedstawiać. To niekwestionowany lider dostaw kurierskich, od lat na szczytach branżowych rankingów. Bogata sieć placówek rozproszonych w całej Unii, bo aż 90 tysięcy, zapewnia szeroki dostęp do świadczonych usług. Możliwość zwrotu towaru z zagranicy ucieszy dwie strony transakcji, tj. e-klienta oraz e-sklep.

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.