VISA: Darmowa dostawa do 15 kwietnia 2016

kurier

Visa, światowy potentat usług finansowych w dziedzinie płatności kartą bankową, nawiązała współpracę z polskim operatorem pocztowym – Pocztą Polską. W zamian za dokonanie płatności za zakupy online kartą płatniczą, przesyłka zostanie doręczona za darmo. Promocja potrwa od 15 marca do 15 kwietnia bieżącego roku i ma zachęcić e-klientów do płacenia kartą podczas dokonywania zakupów w sieci.

Do akcji przyłączyły się popularne sklepy internetowe, m.in.: 4home.pl, Bdsklep.pl, Czasnabuty.pl, Endo.pl, Krakvet.pl, Sport-shop.pl, Szkla.pl oraz Ravelo.pl. Klienci, którzy zdecydują się na zakupy w jednym z tych sklepów nie zapłacą za przesyłkę. Towar zostanie doręczony przez kuriera Poczty Polskiej za darmo. Wspólną akcję operatora pocztowego i płatniczego wspiera szeroka kampania w Internecie, w tym także na stronach sklepów-partnerów, biorących udział w promocji.

Darmowa dostawa to doskonała zachęta dla klientów. Z badań branży e-commerce wynika, że potencjalnych e-klientów najbardziej przyciągają obniżone koszty dostaw niż np. obniżki cen produktów.

Operator płatności, Visa, liczy, że akcja promocyjna zachęci e-klientów do dokonywania płatności internetowych kartą. Jednocześnie zapewnia, że taki sposób płacenia jest w pełni bezpieczny i wygodny.

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.