Wystartował e-rossmann

logo rossmann

W środę 11 lutego bieżącego roku ruszyła internetowa platforma drogerii Rossmann. Od tego momentu można zrobić zakupy nie wychodząc z domu, z dowolnego miejsca w Polsce i o jakiejkolwiek porze. Po ubiegłorocznych testach strony dla klientów województw mazowieckiego i łódzkiego, przyszedł czas na udostępnienie e-sklepu całej Polsce.

Aby dokonać zakupów, należy zalogować się na stronie www.sklep.rossnet.pl lub kliknąć ikonę drogerii internetowej na tejże stronie. Pożądanych produktów można szukać wśród blisko 8,5 tysiąca wyrobów. Dodatkowo sklep oferuje swoim klientom dwie wersje internetowej drogerii. Pierwsza to klasyczna strona z proponowanymi produktami, podzielonymi na kategorie, w tym również nowości i promocje. Druga wersja, w formacie 3D umożliwia wirtualny spacer po sklepie i oglądanie produktów na sklepowych regałach.

Jak zapowiada Rossmann, będzie kilka możliwości odbioru zamówionych towarów – przesyłka kurierska, odbiór na wyznaczonych stacjach benzynowych, a dla mieszkańców Łodzi – w lokalu drogerii. Dostawa będzie kosztować 10 złotych i ma być zrealizowana w ciągu dwóch dni roboczych.

Drogeria Rossmann to niekwestionowany lider na rynku drogeryjnym w Polsce. Umożliwienie dokonywania zakupów w sieci to wielki krok w stronę pozyskania jeszcze większej ilości klientów i umocnienia się na pozycji lidera branży. Zakupy online to przede wszystkim oszczędność czasu i stresu oraz wygoda dla żyjących w pośpiechu ludzi. Prognozy dla e-handlu są obiecujące, specjaliści wieszczą, że w niedalekiej przyszłości cały handel przeniesie się do sieci.

Jak podaje na swej oficjalnej stronie drogeria Rossmann, sieć posiada obecnie 1000 sklepów zlokalizowanych w 400 miastach na terenie całego kraju. Udział w całym rynku chemiczno-kosmetycznym sięga blisko 22%, a każdego dnia zakupy robi tam 600000 osób. Bogata sieć placówek, oferta 15 500 produktów oraz sklep internetowy czyni drogerię bezkonkurencyjnym graczem dla innych tego typu sieciówek, m.in. Drogerii Natura.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.